کارخانه دیوار پوشش سیمان پارت

کارخانه دیوار  پوشش سیمان پارت به عنوان اولین و تنها تولید کننده صفحات سیمانی الیاف دار  (فایبر سمنت برد) که شاخه کلسیم سیلیکات دارد شناخته می شود و پیشتاز این  صنعت در کشور است.

این شرکت با نام تجاری DP  در سال 1392 در زمینی به مساحت 18 هکتار در شهرک صنعتی بندرگز واقع در 38 کیلومتری استان گلستان شهرستان گرگان و با ظرفیت تولید 5 میلیون متر مربع در سال، تأسیس گردید.

کارخانه دیوار پوشش یکی از پیشگامان سبک سازی و صنعتی سازی ساخت و ساز در کشور در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، اشتغال زایی، تولید ملی، کاهش خروج ارز از کشور و بومی سازی این صنعت با بهره گیری از بهترین و مجهزترین دستگاه های Autoclave (اتوکلاو) و سیستم هات چک گام بزرگی در تولید صفحات سیمانی الیاف دار برداشته و بزرگترین واحد تولیدی این صفحات در کشور را دارا است.

این کارخانه علاوه بر تأمین نیاز داخلی کشور و با حجم تولید 5 میلیون متر مربع در سال توانایی پوشش بازار مصرفی صفحات سیمانی الیاف دار داخل کشور و همچنین در بحث صادرات را دارا می باشد و تا امروز توانسته است به کشورهای عراق، ترکمنستان، افغانستان، قطر و کشورهای همسایه و خاورمیانه را دارد.

نحوه بازاریابی و توضع محصول DP Board به این شکل است که شرکت دیوار پوشش سیمان پارت دارای نماینده انحصاری در استان تهران، اصفهان، خوزستان است و همچنین نماینده های رسمی در کل کشور را پوشش داده و توانایی گسترش حوزه فعالیت آنها در سرتاسر کشور را دارد.